Trainingen

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Avanti 31 JO8-2 15.30 - 16.30 Frans van Rozendaal, Ruud Jorna
  • Kunstgras
  • 2
  • -
Avanti 31 JO9-2 15.30 - 16.30 Maik Hellings, René van Prooijen
  • Kunstgras
  • 1
  • -
Avanti 31 JO8-1 18.00 - 19.00 Robert Creusen, Roel Schoones
  • Kunstgras
  • 8
  • -
Avanti 31 JO9-1 18.00 - 19.00 Ton Zandbergen, Roy den Ouden
  • Kunstgras
  • 8
  • -
Avanti 31 JO9-3 18.00 - 19.00 Stefan Kastelijn, Finn van der Meyden
  • Kunstgras
  • 8
  • -
Avanti 31 JO10-1 18.00 - 19.00 Erwin vd Bergh, Bart Schepens
  • Trainingsveld
  • 9
  • -
Avanti 31 JO10-2 18.00 - 19.00 Nick van Kasteren, Paul Ligtenberg
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 JO10-3 18.00 - 19.00 Sander van Orsouw, Eric Wagenaars
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 JO10-4 19.00 - 20.00 Haico Heesakkers, Eric van Houtum
  • Kunstgras
  • 3
  • -
Avanti 31 JO11-1 19.00 - 20.00 Frank Bozelie
  • Kunstgras
  • 7
  • -
Avanti 31 JO11-2 19.00 - 20.00 Marcel Welte, Daan Prijs
  • Kunstgras
  • 6
  • -
Avanti 31 JO13-2 19.00 - 20.00 Dirk van Uden
  • Trainingsveld
  • 5
  • -
Avanti 31 JO13-3 19.00 - 20.00 Hussein Ali Hussein
  • Trainingsveld
  • 4
  • -
Avanti 31 MO13-1 19.00 - 20.00 John van Uden, Raymond Verhoeven
  • Kunstgras
  • 3
  • -
Avanti 31 JO15-2 20.00 - 21.00 Ton van Dijk, Jan vd Leest
  • Kunstgras
  • 9
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Avanti 31 JO13-1 18.00 - 19.00 Ron van Heeswijk, Peter Ligtenberg
  • Kunstgras
  • 9
  • -
Avanti 31 JO15-1 18.00 - 19.00 Koen van Engeland, Mark vd Steen
  • 7
  • -
Avanti 31 JO17-1 18.00 - 19.00 Roel Kappen, Toon vd Heijden
  • 8
  • -
Avanti 31 MO15-1 18.00 - 19.00 Randy van Wanrooij, Bodi Gevers
  • Kunstgras
  • 6
  • -
Avanti 31 JO19-1 19.00 - 20.15 Niels Heestermans
  • 4
  • -
Avanti 31 35+1 (zon) 19.00 - 20.30
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 3 (zon) 19.00 - 20.30
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 4 (zon) 19.00 - 20.30
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 5 (zon) 19.00 - 20.30
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 6 (zon) 19.00 - 20.30
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 7 (zon) 19.00 - 20.30
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 8 (zon) 19.00 - 20.30
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 9 (zon) 19.00 - 20.30
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 VR1 (zon) 19.30 - 21.00
  • Kunstgras
  • 5
  • Bij afkeur veld 3, Selectie 1 en 2 op kunstgras, vrouwen 1 op trainingsveld
Avanti 31 JO17-2 20.00 - 21.00 Wesley Kluijtmans
  • Kunstgras
  • 8
  • -
Avanti 31 1 (zon) 20.00 - 21.30 Stephan Hesemans
  • 3
  • 1
  • Bij afkeur veld 3, Selectie 1 en 2 op kunstgras
    Kleedlokaal 1, 2, 3 beschikbaar
    Keeperstraining op trainingsveld
Avanti 31 2 (zon) 20.20 - 21.30 Danny Klerkx
  • Kunstgras
  • 2
  • Bij afkeur veld 3, Selectie 1 en 2 op kunstgras
    Kleedlokaal 1, 2, 3 beschikbaar
    Keeperstraining op trainingsveld

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Avanti 31 JO8-2 15.30 - 16.30 Frans van Rozendaal, Ruud Jorna
  • Kunstgras
  • 2
  • -
Avanti 31 JO9-1 15.30 - 16.30 Ton Zandbergen, Roy den Ouden
  • Kunstgras
  • 1
  • -
Avanti 31 JO8-1 18.00 - 19.00 Robert Creusen, Roel Schoones
  • Kunstgras
  • 8
  • -
Avanti 31 JO9-2 18.00 - 19.00 Maik Hellings, René van Prooijen
  • Trainingsveld
  • 8
  • -
Avanti 31 JO9-3 18.00 - 19.00 Stefan Kastelijn, Finn van der Meyden
  • Trainingsveld
  • 8
  • -
Avanti 31 JO10-1 18.00 - 19.00 Erwin vd Bergh, Bart Schepens
  • Kunstgras
  • 9
  • -
Avanti 31 JO10-2 18.00 - 19.00 Nick van Kasteren, Paul Ligtenberg
  • Kunstgras
  • 10
  • -
Avanti 31 JO10-3 18.00 - 19.00 Sander van Orsouw, Eric Wagenaars
  • Kunstgras
  • 10
  • -
Avanti 31 JO10-4 19.00 - 20.00 Haico Heesakkers, Eric van Houtum
  • Trainingsveld
  • 3
  • -
Avanti 31 JO11-1 19.00 - 20.00 Frank Bozelie
  • Trainingsveld
  • 7
  • -
Avanti 31 JO11-2 19.00 - 20.00 Marcel Welte, Daan Prijs
  • Trainingsveld
  • 6
  • -
Avanti 31 JO13-2 19.00 - 20.00 Dirk van Uden, Wim Foolen
  • Kunstgras
  • 5
  • -
Avanti 31 JO13-3 19.00 - 20.00 Hussein Ali Hussein
  • Kunstgras
  • 4
  • -
Avanti 31 MO13-1 19.00 - 20.00 John van Uden, Raymond Verhoeven
  • Trainingsveld
  • 3
  • -
Avanti 31 JO15-2 20.00 - 21.00 Ton van Dijk, Jan vd Leest
  • Kunstgras
  • 9
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Avanti 31 JO13-1 18.00 - 19.00 Ron van Heeswijk, Peter Ligtenberg
  • Trainingsveld
  • 9
  • -
Avanti 31 JO15-1 18.00 - 19.00 Koen van Engeland, Mark vd Steen
  • 7
  • -
Avanti 31 JO17-1 18.00 - 19.00 Roel Kappen, Toon vd Heijden
  • 8
  • -
Avanti 31 MO15-1 18.00 - 19.00 Randy van Wanrooij, Bodi Gevers
  • Trainingsveld
  • 6
  • -
Avanti 31 JO19-1 19.00 - 20.15 Niels Heestermans
  • 4
  • -
Avanti 31 VR1 (zon) 19.30 - 21.00
  • Trainingsveld
  • 5
  • Bij afkeur veld 3, Selectie 1 en 2 op kunstgras, vrouwen 1 op trainingsveld
Avanti 31 35+1 (zon) 19.45 - 21.00
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 3 (zon) 19.45 - 21.00
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 4 (zon) 19.45 - 21.00
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 5 (zon) 19.45 - 21.00
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 6 (zon) 19.45 - 21.00
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 7 (zon) 19.45 - 21.00
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 8 (zon) 19.45 - 21.00
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 9 (zon) 19.45 - 21.00
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Avanti 31 JO17-2 20.00 - 21.00 Wesley Kluijtmans
  • Kunstgras
  • 8
  • -
Avanti 31 1 (zon) 20.00 - 21.30 Stephan Hesemans
  • 3
  • 1
  • Bij afkeur veld 3, Selectie 1 en 2 op kunstgras
    Kleedlokaal 1, 2, 3 beschikbaar
    Keeperstraining op trainingsveld
Avanti 31 2 (zon) 20.00 - 21.30 Danny Klerkx
  • Kunstgras
  • 2
  • Bij afkeur veld 3, Selectie 1 en 2 op kunstgras
    Kleedlokaal 1, 2, 3 beschikbaar
    Keeperstraining op trainingsveld
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!