Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma

Informatie seizoen 2021-2022
Wedstrijdcoördinator :

    • Zaterdag 21 mei 2022 : De Jeugdcommissie zorgt voor een wedstrijdcoordinator.
    • Zondag 22 mei 2022. Wedstrijdcoördinator : Pedro vd Ven


Wedstrijdsecretaris

  • Jeugdafdeling: Roy vd Steen (06-39581766).
  • Senioren en Vrouwen: John van Boxmeer (06-24113251)


Selectie:

_________________________________________________________________________

Datum Tijd Thuis Uit Info
21 mei 8:30 OJC ROSMALEN JO10-9 Avanti 31 JO10-3
21 mei 8:45 Heeswijk JO11-2 Avanti 31 JO11-2
21 mei 9:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-3 Avanti 31 JO10-2
21 mei 9:00 Haarsteeg JO9-1JM Avanti 31 JO9-1
21 mei 9:15 Avanti 31 JO11-1 UNA JO11-2
21 mei 9:15 Avanti 31 JO10-1 Helvoirt JO10-1
21 mei 9:15 Avanti 31 MO13-1 Wilhelmina Boys MO13-1
21 mei 9:30 Gemert JO13-2 Avanti 31 JO13-2
21 mei 9:45 Avanti 31 JO9-2 EVVC JO9-1
21 mei 10:00 Mariahout JO8-2JM Avanti 31 JO8-1
21 mei 10:15 Boxtel JO8-3 Avanti 31 JO8-3
21 mei 10:30 Avanti 31 JO9-3 WEC JO9-1
21 mei 10:30 Avanti 31 JO8-2 ODC JO8-2JM
21 mei 10:30 Avanti 31 JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-2
21 mei 11:30 SCG'18 JO15-1 Avanti 31 JO15-1
21 mei 11:30 Schijndel/DE WIT JO15-2JM Avanti 31 JO15-2
21 mei 11:45 Avanti 31 JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-1
21 mei 13:00 DVG JO15-2 Avanti 31 JO15-3
21 mei 13:00 Avanti 31 JO13-3 DAW Schaijk JO13-2JM
21 mei 13:00 Avanti 31 MO15-1 SV BLC MO15-1
21 mei 14:15 ODC JO19-1 Avanti 31 JO19-1
21 mei 14:30 Avanti 31 JO19-2 ELI JO19-1
21 mei 14:30 Avanti 31 JO17-1 SBC JO17-1
21 mei 17:00 Avanti 31 VR30+1 (zon) VCO VR30+1
22 mei 10:00 Heeswijk 7 (zon) Avanti 31 6 (zon)
22 mei 10:00 Avanti 31 8 (zon) Nulandia 8 (zon)
22 mei 10:00 Avanti 31 VR1 (zon) Gemert VR1 (zon)
22 mei 11:00 Avanti 31 2 (zon) Schijndel/DE WIT 2 (zon)
22 mei 12:00 WEC 3 (zon) Avanti 31 3 (zon)
22 mei 12:00 Avanti 31 5 (zon) DVG 5 (zon)
22 mei 14:30 Alem 1 (zon) Avanti 31 1 (zon)
23 mei 18:30 Margriet JO13-1 Avanti 31 JO13-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!